Urszula daje korepetycje z języka angielskiego w Legnicy


Legnica: język angielski

Witam,
nazywam się Urszula i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Legnicy (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

witam, oferuję pomoc w nauce języka angielskiego.

przygotowanie na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum (egazminy gimnazjalne) i liceum (matura, poziom podstawowy i rozszerzony). Ponadto mogę pomóc w rozwiązywaniu zadań, odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań. Dobrze opanowane struktury leksykalno-gramatyczne, bardzo dobrze opanowana wymowa i angielski w praktyce.

maturę ustną rozszerzoną zdałam na 100%, pisemną rozszerzoną na 92%. Jeśli tylko nie spotkam się ze ?wiadomym i celowym oporem, mogę doprowadzić poziom "ucznia" do podobnego poziomu.

typ zajęć dostosuję do jednostki (dzieci będę miały zapewnione warunki, które nie zra?? ich do nauki, dla fanów filmu lub sportu dobierane będę tematy interesujące, w celu zapewnienia komfortu i zaanga?owania).

ca?y wrzesie? jestem dostępna w Legnicy bez ogranicze?, od września głównie weekendowo (studiuję we Wrocławiu). We Wrocławiu mogę udzielać korepetycji od października, godziny są mi jeszcze nieznane (nie podano nam jeszcze planu zajęć). Korepetycje przeprowadzane u ucznia (mieszkam w akademiku) lub w miejscu publicznym, park, kawiarnia, biblioteka.

nie byłam wcześniej korepetytork?, dlatego pierwsze spotkanie za 10 zł, każde następne za 25 zł/pe?na godzina.

kontakt:

e-mail: naresca@gmail.com

tel. kom: 604 896 639

gg: 5960037

Następna oferta

Poprzednia oferta