Bartek daje korepetycje z języka angielskiego w Piekarach Śląskich


Piekary Śląskie: język angielski

Witam,
nazywam się Bartek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Piekarach Śląskich (województwo śląskie), a dokładnie: Bytom. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem czwartego roku Filologii Angielskiej na UŚ w trybie dziennym. Od początku studiów udzielam korepetycji oraz pracuję w chrakterze lektora w szkole językowej. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i z dorosłymi. Posiadam certyfikaty językowe Uniwersytetu w Cambridge (FCE i CAE). Poza standardowymi korepetycjami, mogę także pomóc w pracach pisemnych, domowych, tłumaczeniach, przygotowaniu do egzaminów. Istnieje możliwość dojazdu na zajęcia Bytomia, Piekar Śl. itd.

Następna oferta

Poprzednia oferta