Ania daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki


Chętnie pomogę zrozumieć zagadnienia z chemii, biologii, matematyki oraz fizyki na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz szkoły sredniej.
Dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, pozwala na profesjonalne przygotowania do egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno przyrodniczej.
Jestem studentką Instytutu Biotechnologii, wydziału Chemii,Politechniki Warszawskiej, aktualnie piszęc? dyplom na Uniwersytecie Medycznym. Cena 30 zł/ h lekcyjna

Następna oferta

Poprzednia oferta