Kasia daje korepetycje z języka angielskiego w Orzeszu


Orzesze: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Orzeszu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego lub chcesz poszerzyć już zdobyt? wiedzę, a cenisz sobie indywidualne lekcje, to zgłoś się do mnie. Lekcje przeprowadzam w miłej, bezstresowej atmosferze. Korepetycji udzielam już od 4 lat. Zapraszam uczniów gimnazjów, szkół średnich, maturzystów, a także wszystkich tych którzy mają ochot? spróbowa? swych się w języku angielskim. Przygotowywa?am też ludzi wyjeżdżających do pracy za granicą. Zapraszam serdecznie!

Następna oferta