Kamila daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Łodzi


Łódź: język hiszpański

Witam,
nazywam się Kamila i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: dojezdzam w Lodzi. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

!Hola!
Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej języka hiszpańskiego, aktualnie studiuję filologię hiszpa?sk? na UŁ. W zeszłym roku spędziłam rok w Hiszpanii w ramach stypendium ERASMUS w Valladolid. Od trzech lat udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego i przez rok pracowałam jako lektor w szkole języków obcych.
Chętnie udzielę korepetycji osobom w każdym wieku i na każdym poziomie. Jesli wyje?d?asz do Hiszpanii lub interesuje Cię ten język, jestem osobom, której szukasz!
Podczas zajęć, oprócz gramatyki dowiesz się wiele o kulturze hiszpanii (muzyka, film, historia, literatura etc.). Udzielam także korepetycji z konwersacji.

Następna oferta

Poprzednia oferta