Wilson daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Tarnowskich Górach


Tarnowskie Góry: język hiszpański

Witam,
nazywam się Wilson i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Tarnowskich Górach (województwo śląskie), a dokładnie: Bytom, Piekary ŚlÄ…skie, Miasteczko ŚlÄ…skie, Radzionków. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Hola! Nazywam się Wilson i pochodzę z Santiago, z Chile. Moim ojczystym językiem jest język hiszpański. Jeśli chcesz udoskonalić swój język hiszpański lub nauczyć się go od podstaw, przygotować się do matury to bardzo serdecznie zapraszam. Mowie bardzo dobrze po angielsku i trochę po polsku. Udzielam korepetycji już od dwóch lat oraz uczę w szkole. Dostarczam materiały na zajęcia. Staram się, aby zajęcia byćy urozmaicone. Mieszkam w Tarnowskich Górach, ale uczniów również, z Bytomia, czy Piekar.