Aneta daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Aneta i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycji udzielam już od trzech lat. Jeśli masz problem z odrabianiem prac domowych, przygotowaniem do klasówek, a także chcesz być na bieżąco przygotowany z przerabianego materiału, pomogę Ci być osiągnąć/ osiągnąća zamierzone cele. Chemia nie jest trudna, ani nudna, jeśli tak uwa?asz, to znaczy, że w szkole trafiłeś na nauczyciela, który nie jest w stanie w przystępny sposób przekazać Ci swej wiedzy. Pozdrawiam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta