Joanna daje korepetycje z języka angielskiego w Tarnobrzegu


Tarnobrzeg: język angielski

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tarnobrzegu (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych udziela korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym. Z doświadczeniem,(praktyka w szkołach: podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia) tanio i profesjonalnie. Serdecznie zapraszam :)

Następna oferta