Marta Bednarek daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Bednarek i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

studentka 4 roku f. ang udzieli korepetycji uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Mile widziani maturzysci (poziom podstawowy i rozszerzony. Posiadam własne materiały, 3 letnie doświadczenie w nauczaniu i przygotowanie metodyczne. Istnieje możliwość dojazdu do najmłodszych, jeśli jest to w pobli?u. Terminy zajęć do uzgodnienia telefonicznie.

Następna oferta

Poprzednia oferta