Malwina daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Malwina i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka polonistyki UKSW udzieli korepetycji z języka polskiego. Pomogę przygotować się do egzaminów, testów gimnazjalnych, nauczę jak opowiada?, interpretowa?, pisać teksty, poprawnie pos?ugiwa? się polszczyzn?.
Gwarantuję elastyczny tryb nauki dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego ucznia, bezpłatne materiały pomocnicze oraz miłą i bezstresową atmosferę. Mam trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji.
Zajęcia odbywają się przy ul. Wolskiej.

Następna oferta

Poprzednia oferta