Ruti daje korepetycje z muzyki w miejscowości Otrębusy


Otrębusy: muzyka

Witam,
nazywam się Ruti i jestem korepetytorem muzyki. Korepetycji udzielam w miejscowości Otrębusy (województwo mazowieckie), a dokładnie: Pruszków,Komorów,Podkowa Lesna,Brwinów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, czwartku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora


Nauka gry na perkusji. Profesjonalne podejście do nauczania oraz szeroki zakres materiału. PERKUSJA:Sonor Sonic Plus. TALERZE:Sabian(Hi-Hat,Ride, Crash, China, Splash). SZKOŁY:Garibaldiego,Ricka Lathama,Dave Weckla,Melbaysa Choracio Chernandeza i Jerzego Bartza. TECHNIKA:Jedynki, dwójki, triole, paradiddle, przednutki pojedy?cze(flam)podwójne(drag), werblówki, rytmy i przej?cia. STYLE:Jazz,Funk,Pop,Rock, Samba,Bossa-nova, Soul i wiele innych zagadnień związanych z sztuką perkusyjn?. Praca z Metronomem TAMA Rw-105. LOKALIZACJA:Otr?busy K/W-wy ul. S?owackiego 4 "Trasa Linii WKD". Numer Telefonu:604-618-883. Serdecznie Zapraszam. Strona internetowa:www.akademiaperkusji.fm.interia.pl

Wszystkie poziomy zaawansowania. Wieloletni staż w nauczaniu.