Michał Cella daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Michał Cella i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ursus,W?ochy,Wola,Ochota,Centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: celler@tlen.pl
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam!

Oferuję Ci pomoc w rozwiązywaniu wszelkich Twoich problemów związanych z matematyką.

Jestem studentem w trybie dziennym, a w udzielaniu korepetycji mam duże (pomimo m?odego wieku) doświadczenie, jestem cierpliwy i wyrozumiały i co najważniejsze umiem swoją wiedzę przekazać innym. Na pewno wiesz (lub może będziesz mie? okazj? aby się przekona?), że nauka we dwoje jest efektywniejsza, przyjemniejsza i o wiele l?ejsza, pozwala zaoszczłdziś nie tylko cenny czas ale i nerwy.

Korepetycji udzielać mogę zarówno u Ciebie w domu jak i u siebie. Cena zajęć to 35 zł/h. Pomóc mogę Ci przede wszystkim w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum jak i liceum(również matura).

Zapraszam więc serdecznie wszystkich zainteresowanych współpracę, pozdrawiam!

Następna oferta

Poprzednia oferta