Agnieszka daje korepetycje z języka niemieckiego w Rumii


Rumia: język niemiecki

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Rumii (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Germanistka z 14-letnim stażem w nauczaniu i wykonywaniu tłumaczeń. Uczy?am w szkole, prowadziłam kursy EFS dla grup osób dorosłych oraz kursy dla młodzieży. Języki obce to moje hobby, uczę również angielskiego (CAE). Zapraszam na lekcje indywidualne i konwersacje.

Następna oferta

Poprzednia oferta