Marzena daje korepetycje z biologii we Wrocławiu


Wrocław: biologia

Witam,
nazywam się Marzena i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,
jestem absolwentką Biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie studiuję, na 4 roku, Farmacj? na Akademii Medycznej. Od ponad 6 lat udzielam korepetycji z biologii i chemii. Posiadam bogate własne materiały, książki, testy i duże doświadczenie. Przygotowuję do matury i sprawdzianów, pomagam także w pisaniu prac i zadań domowych. Gwarantuje bardzo wysoką zdawalno?? i spokojn? atmosferę zajęć ;) cena 35 zł/godz
Możliwy dojazd do ucznia. Tel: 665930735 mail; marzosi@interia.pl lub kofelis@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta