Jakub Morawski daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Jakub Morawski i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora


Wykwalifikowany lektor szkoły językowej, absolwent brytyjskiej uczelni wyższej The University of Greenwich oraz City London University, poprowadzi indywidualnym tokiem nauczania osoby na różnych poziomach wiedzy językowej. Posiadam doświadczenie nauczycielskie w pracy z uczniami początkującymi, zaawansowanymi, a także dziećmi, które dopiero rozpoczynaj? przygod? z językiem angielskim. Oferuję gruntowne przygotowanie do egzaminów językowych (FCE, CAE), a także do matury, egzaminów na studia, etc. Posiadam duży zasób materiałów do udostępnienia, jestem także w stanie pracować na materiałach narzuconych mi przez ucznia.
Zajęcia prowadzę w centrum Krakówa (Kazimierz, okolice Placu Wolnica).
Cena za godzinę nauki - 30 złotych.

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny (503740870), mailowy, bądź poprzez komunikator gadu-gadu (4010665).

Serdecznie zapraszam,
Jakub.

Następna oferta

Poprzednia oferta