Aga daje korepetycje z języka hiszpańskiego we Wrocławiu


Wrocław: język hiszpański

Witam,
nazywam się Aga i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Kamieniec Wrocławski. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, jestem studentką IV roku filologii hiszpańskiej na UW po półrocznym pobycie w Hiszpanii. Z chęcią udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zapewniam pomoc w pisaniu prac, przygotowanie do matury i egzaminów gimnazjalnych. Posiadam doświadczenie w nauczaniu oraz ciekawe i praktyczne materiały dydaktyczne. Zapewniam miłą atmosferę oraz efektywn? nauką. Dojazd do ucznia. Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta