Mateusz daje korepetycje z fizyki w Krakowie


Kraków: fizyka

Witam,
nazywam się Mateusz i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam! Chętnie pomogę w nauce fizyki w zakresie studiów, jak też liceum, technikum oraz gimnazjum.

Mam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji, robić to dobrze, lubię uczyć i pomogęem już wielu osobom, nie tylko z AGH (pomogęem naprawd? dużej rzeszy studentów mojej uczelni), z innych szkół Krakówskich a także licealistom jeśli zatem potrzebujesz pomocy (szybko i skutecznie, za niewygórowan? cenę) to z chęcią Ci jej udzielę.

Pomagam w przygotowaniu do klasówek, kartkówek, kolokwiów, zalicze?, EGZAMINÓW, doradzą i pomogę jak dobrze napisa? sprawozdania z laboratorium. Przygotuję także do MATURY.
Rozwi?zuj? także zestawy zadań na zamówienie - możliwy jest odbiór prac tego samego dnia, nawet w przeciągu kilku godzin!

Oczywiście możliwa jest współpraca przez internet. Lekcji udzielam zarówno u siebie jak i u ucznia - dojazd nie stanowi raczej problemu.
Udzielam także korepetycji z matematyki.

Kontakt - najlepiej i najszybciej telefoniczny - 698659433 lub mailowy - bobrzak@gmail.com, ewentualnie GG 5286241 (często jestem niewidoczny), jeśli mnie nie będzie, lub nie mogę odebra?, odpiszę/oddzwońi? później.

Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta