Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Lublinie


Lublin: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem sympatyczn? i bardzo cierpliwąstudentką 5 roku anglistyki UMCS :) Dysponuję szeroką wiedzę w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego oraz najwyższym poziomem znajomości języka - C2. Oferuję pomoc doraźn? i sta??. Konwersacje i lekcje teoretyczne. Wszystkie poziomy zaawansowania- szkoła podstawowa, średnia, dorośli. Udzielam lekcji także najmłodszym dzieciom- przedszkołakom -posiadam doświadczenie w nauczaniu na tym poziomie, oferuję ciekawe, niepowtarzalne lekcje w formie zabaw. Posiadam mnóstwo materiałów do ćwiczeń, które moi uczniowie otrzymuj? gratis. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i zawsze staram się dopasował jak najlepiej do jego potrzeb. Pomogę przy pracy pisemnej i domowej, w przygotowaniu do egzaminu (matura, FCE itd.). Wspólnie nadrobimy Twoje zaległości szkolne. Przystępnie wyjaśnię zawiłości angielskiej gramatyki. Dzi?ki moim lekcjom Twoja wymowa nabierze prawid?owego brzmienia (uczę wymowy brytyjskiej). Oferuję również tłumaczenia (odbyłam praktykę w biurze tłumaczeń). Nauka u mnie to sama przyjemno??, gdyż robić to z pasją! :) Serdecznie zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta