Michał Selke daje korepetycje z chemii w miejscowości Warszawa Wola


Warszawa Wola: chemia

Witam,
nazywam się Michał Selke i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa Wola (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam

Chętnie udzielę korepetycji na poziomie rozszerzonym z chemii, lub biologii uczniom szkół średnich. Przygotowuję także uczniów do matury z wyżej wymienionych przedmiotu.
Mogę też przygotowywa?, lub udzielać korepetycji kilku osobom naraz- cena za takie spotkanie jest tylko 30% wyższa od ceny zwyk?ego spotkania.
Cena spotkania jest do ustalenia (zależnie od ilości spotkań, przedmiotu etc.), natomiast minimalnie może ono trwa? 90 minut- podczas godziny, lub szkolnej godziny lekcyjnej jest zwykle za ma?o czasu.

Preferuj? aby spotkania odbywaćy się w moim mieszkaniu.

Prywatnie jestem studentem Wojskowej Akademii Technicznej, na wydziale chemii. korepetycji udzielam od 4 lat i jak na razie nikt się nie skar?y? ;-)
Mój numer telefonu to: 504-673-077