Julita daje korepetycje z języka angielskiego w Suwałkach


Suwałki: język angielski

Witam,
nazywam się Julita i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Suwałkach (województwo podlaskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Angielski - korepetycje, kursy
Korepetycje, kursy indywidualne i dla firm, tłumaczenia, przygotowanie do egz. gimnazjalnego, maturalnego, FCE, CAE, TOEFL, egz. zawodowych, konwersacje, nauką ang. Metod? Callana, angielski dla dziecka, kursy dla dorosłych. Oferuję pomoc w wyborze kursu, indywidualne podejście do ucznia, ciekawe lekcje, miłą atmosferę, szeroki wybór materiałów i przede wszystkim efektywność i skuteczność nauczania! Serdecznie zapraszam! MASTER NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH, 796067050, http://master-angielski.prv.pl/, gg: 4797453

Następna oferta

Poprzednia oferta