Joanna daje korepetycje z fizyki w miejscowości Nadarzyn


Nadarzyn: fizyka

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką fizyki. Korepetycji udzielam w miejscowości Nadarzyn (województwo mazowieckie), a dokładnie: Raszyn, Janki. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,
jestem studentką trzeciego roku Telekomunikacji na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od dwóch lat udzielam korepetycji z matematyki oraz fizyki. W trakcie zajęć obrazowo obja?niam zło?one zagadnienia matematyczne do momentu zrozumienia ich przez ucznia. Z powodzeniem przygotowywuj? moich uczniów do egzaminów jaki i do zajęć lekcyjnych.

Zapewniam miłą atmosferę oraz pe?ne zrozumienia omawianego materiału.

Następna oferta