Marcin daje korepetycje z biologii w Katowicach


Katowice: biologia

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Siemianowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student medycyny, 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji (wyk?adowca w o?rodku szkoleniowym przeprowadzaj?cym kursy maturalne) oferuje swoją pomoc w przyswajaniu wiedzy z dziedziny Biologii.

Gwarantowana miła atmosfera i bezstresowa nauka przedmiotu. Tempo oraz forma zajęć zawsze dostosowywane są do indywidualnych wymaga? i potrzeb każdego ucznia. Opcjonalnie oferowana jest dostępno?? wybranych materiałów z zakresu omawianego na zajęciach z poziomu strony internetowej.

Wiecej informacji możecie Państwo znaleźć pod adresem:
www.educlub.at

Następna oferta

Poprzednia oferta