Małgorzata daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Małgorzata i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Mistrzejowice, Nowa Huta. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką w szkole średniej z 12 letni? praktykę nauczania. Posiadam pe?ne wykształcenie pedagogiczne oraz jestem egzaminatorem maturalnym OKE. Zajęcia prowadzę z wykorzystaniem wszelkich dostępnych materiałów i pomocy na rynku. Zapewniam miłą atmosferę i profesjonalizm :)) Zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta