Ewa daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorkiATTENTION! JĘZYK FRANCUSKI W POZNANIU!
SĄ WRESZCIE KURSY I KOREPETYCJE WŁAŚNIE DLA CIEBIE...
(TO ZNACZY? CIEKAWE, SKUTECZNE I NA LUZIE!)
BONJOUR!

Wszystkich zainteresowanych nauką francuskiego wita absolwentka romanistyki UAM oraz Uniwersytetu Bretanii w Rennes, obecnie doktorantka, lektorka i tłumaczka.

Od lat prowadzę skuteczne i bezstresowe zajęcia, dzięki którym uczniowie otwieraj? szeroko oczy na urod? i logik? języka francuskiego :)! Udzielam lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy odbywają się zarówno w domu, jak i w firmach i instytucjach.

Jeśli chcesz zda? egzamin, maturę lub certyfikat (DELF, DALF etc.), porozmawia? z francuskimi przyjació?mi lub partnerami w biznesie, zwiedziś Francj? lub po prostu rozwija? się - nie czekaj!

Prowadzę również zajęcia domowe dla 2-3 osób.

ZAPRASZAM!!

Następna oferta

Poprzednia oferta