Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: J angielski dla kazdego! Studentka anglistyki, z doswiadczeniem (takze w nauce z DZIEĆMI!!) udzieli korepetycji z jezyka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego, pomoc w szkole, etc. Na zajecia zapewniam wlasne materialy, dojezdzam do ucznia (Warszawa, Marki). Cena do uzgodnienia (OD 25ZŁ/h). Prosz? o kontakt na maila: jangielski4@wp.pl lub telefoniczny: 661 431 724. Marta.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

J angielski dla kazdego! Studentka anglistyki, z doświadczeniem (także w nauce z DZIEĆMI!) udzieli korepetycji z języka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego, pomoc w szkole, etc. Na zajęćia zapewniam wlasne materialy, dojezdzam do ucznia (Warszawa, Marki). Cena do uzgodnienia (OD 25ZŁ/h).

Proszę o kontakt na maila: jangielski4@wp.pl lub telefoniczny: 661 431 724.

Marta.

Następna oferta

Poprzednia oferta