Natalia daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Natalia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka V roku filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, po rocznym pobycie w Niemczech(studia Deutsch als Fremdsprache oraz Literaturwissenschaft) udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania, pomoże w przygotowaniach do matury, egzaminów pa?stwowych, w tłumaczeniach, itp.
Możliwy dojazd do ucznia oraz zajęcia w małych grupach.

Koszt lekcji: 25 zł/60 min, pierwsza lekcja organizacyjna 15 zł/ 60 min

Adres e-mail: n_deutsch@wp.pl

tel:+48 660 460 080

Następna oferta

Poprzednia oferta