Joanna Lewandowska daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Joanna Lewandowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV roku filologii angielskiej na studiach dziennych w Łodzi, z licencjatem z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego. Ukończyłam kurs metodyczny, uprawniaj?cy do uczenia tego języka, poprzedzony praktykami odbytymi w szkole podstawowej oraz liceum.
Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu, więc chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym.
Przygotowuję do certyfikatów, do egzaminu gimnazjalnego oraz matury, chętnie pomogę przy odrabianiu lekcji, pisaniu prac, tłumaczeniach itp.
Zajęcia odbywają się u mnie w domu, przy ul. Kasprzaka w Łodzi.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod podany numer telefonu albo drogą mailow?.

Następna oferta

Poprzednia oferta