Agata daje korepetycje z geografii w Bydgoszczy


Bydgoszcz: geografia

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką geografii. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z geografii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie!
Chcia?abym zaoferowa? swoja pomoc wszystkim chętnym, którzy są zainteresowani korepetycjami z geografii. Jestem tegoroczną absolwentką geografii na UKW w Bydgoszczy. Ukończyłam także kurs pedagogiczny. Posiadam także 4-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Chętnie pomogę w przygotowaniu do wszelkich egzaminów, sprawdzianów itp.

Następna oferta

Poprzednia oferta