Natalia Kowalska daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Natalia Kowalska i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype natalia.3256
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Bardzo mi mi?o przedstawi? Pa?stwu swoją ofert?: jestem studentką stosunków międzynarodowych, moją specjalnością jest język niemiecki a szczególnie konwersacja, gramatyka, słownictwo, pisanie... mieszkam na Psim Polu/Kar?owice a dokładnie na ul. Czajkowskiego, dojazd też jest możliwy. 14 miesięcy przebywałam łącznie w Szwajcarii i w Niemczech, w tym na studiach. Mój nr telefonu 666 912 090. Pozdrawiam serdecznie!!

Następna oferta

Poprzednia oferta