Ewelina daje korepetycje z języka niemieckiego w Koszalinie


Koszalin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Koszalinie (województwo zachodniopomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!
Jestem studentką. Udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum. Czas konwersacji trwa 60 minut. Zapewniam dodatkowe materiały, indywidualnie kserowane lub przygotowywane przeze mnie. Mam dwuletnie doświadczenie w zawodzie, bardzo dobrze pracuje mi się z młodzieżą i dziećmi. Przygotuję uczniów do sprawdzianów, matury, pomogę w zrozumieniu nowych tematów czy też odrobieniu prac domowych. Podczas lekcji przy wybranych tematach wykorzystuj? także płyty CD. Przygotuję młodzież uczęszczaj?c? do szkół średnich do matury ustnej, uzdolni? ich możliwość komunikacyjn?.
Pierwsze spotkanie za 50% ceny z racji poznania się oraz zaznajomienia się z poziomem znajomości języka reprezentowanym przez ucznia.
Niska cena! Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg: 6875781. Zapraszam! :)

Następna oferta

Poprzednia oferta