Joanna daje korepetycje z języka rosyjskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język rosyjski

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie), a dokładnie: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice, Będzin, Czeladź. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam! Jestem absolwentką Kolegium Języka Biznesu (licencjat) i Filologii na UŚ (magister) z doświadczeniem w pracy lektora języka rosyjskiego. Chętnie udzielę korepetycji na wszystkich poziomach języka rosyjskiego, również z języka biznesu. Posiadam niezbedne materiały do nauki, które udostepniam bezpłatnie w formie xero. Zapewniam bezstresową naukę w przyjemnej atmosferze i solidne przygotowanie językowe.

Następna oferta

Poprzednia oferta