Justyna P daje korepetycje z matematyki w Toruniu


Toruń: matematyka

Witam,
nazywam się Justyna P i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Toru?, Bartkiewiczówny. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka V roku matematyki udzieli korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej, ale także pomoże w zrozumieniu materiału studentom. Uczęnie matematyki nie musi być straszne, czy m?człce w miłej i sympatycznej atmosferze nauka idzie dużo ?atwiej. Godzina zegarowa (60 min) to koszt 20 zł. Uczeń może przyje?d?a? do mnie do domu, a w razie potrzeby mogę dojeżdżać. Mój numer telefonu to 692-110-578.

Następna oferta

Poprzednia oferta