Barbara daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Barbara i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa,Hoża 38. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką. Jest twórczo i ciekawie.
Jestem filologiem i pedagogiem, od 14 lat prowadzę zajęcia w każdym zakresie:
gimnazjum, matura, egzaminy:A1,A2,B1,B2, C1, C2, czyli byćy DELF i DALF, francais d`affaires, nauka dzieci również w wieku przedszkolnym.
Pracujemy na unikatowych materiałach (praca w internecie, ciekawe cd, niewydawane już testy leksykalne, ćwiczenia z argot, cours de civilisation).
Człste pobyty w Pary?u pozwalaj? mi znajdowa? dla Pa?stwa aktualne materiały lingwistyczne, pomagam w pisaniu prac, ale tylko merytorycznie.
Lekcje odbywają się u mnie, cena w zależności od poziomu nauczania wynosi od 40 do 60 zł za 60 min.
Lekcja jest dla Ciebie, a ja postaram się skutecznie pomóc Ci w pracy z tak trudnym językiem, nie nudno i z u?miechem :))
Zadzwoń 504 672 562
Barbara

Następna oferta

Poprzednia oferta