Krzysztof Pochwicki daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Krzysztof Pochwicki i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem doświadczonym nauczycielem (od lutego 2002 r. - mianowanym), posiadam uprawnienia do nauki ekologii/ochrony środowiska, biologii, przysposobienia obronnego oraz historii (poziom gimnazjum). Lubi? swoją pracę, po?więci?em się jej z wyboru i uwa?am, że jestem dobry w tym co robi?. Posiadam uprawnienia egzaminatora z biologii; regularnie uczestniczł w pracach komisji maturalnej. Piszł. Przez ponad rok publikowa?em teksty popularnonaukowe w miesiączniku Gameranking (niestety już się nie ukazuje); obecnie współpracuję m.in. z pismem 21. Wiek oraz portalem www.racjonalista.pl.
Mam doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniem/studentem; posiadam olbrzymi? bazę materiałów - książki, multimedia, opracowania i pomoce własne.

Następna oferta

Poprzednia oferta