Krzysztof daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Krzysztof i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 70 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nauczyciel licealny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu klas na obu poziomach nauczania, w tym i klasy biol-chem. Prowadzę również fakultety dla maturzystów. W cenie lekcji uczeń otrzymuje unikatowe materiały ułatwiaj?ce nauką /schematy, diagramy i inne/. Dysponuję dużą ilości? testów typu maturalnego /to nie są stare matury/, uczę także rozwiązywania poszczególnych typów zadań egzaminacyjnych. Moi uczniowie dostaj? się na zaplanowane studia. Preferuj? lekcje u mnie w domu, gdyż tu dysponuję bogat? literatur? i innymi materiałami do efektywnej nauki. Dojazd do mnie od metra Centrum lub Placu Bankowego to kilkana?cie minut tramwajem. Mam łatwo?? nawi?zywania kontaktu z uczniem, ale jestem wymagaj?cy. Cena za lekcj? 45 minutow? to 50 PLN.

Następna oferta

Poprzednia oferta