Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego w Bieruniu


Bieruń: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Bieruniu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, piątku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem m?od? nauczycielką języka polskiego, obecnie pracuję w gimnazjum. W 2008 roku uko?czy?a studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. S?u?? pomocą na każdym poziomie nauczania. Korepetycji udzielam od 4 lat. Wszyscy maturzyści oraz gimnazjalięci, pracujący ze mną bardzo dobrze poradzili sobie na egzaminie. Pomagam w przygotowaniu do egzaminu po każdym etapie edukacji, w problemach z bieżącym materiałem szkolnym i przy odrabianiu zadań. Dni i godziny spotkań do ustalenia. Zawsze staram się dostosowa?.

Następna oferta