Ewelina daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV-go roku wydziału chemicznego na Politechnice Warszawskiej. Udzielę korepetycji z zakresu gimnazjum i liceum. Chętnie pomogę również w przygotowaniu do matury (mam bardzo dobre notatki), oraz w miarę możliwości pomogę studentom pierwszych lat studiów. Zapraszam serdecznie do siebie na Bemowo, ale mogę również dojecha? do ucznia. Zakres materiału: chemia organiczna, chemia kwantowa, obliczenia chemiczne (mole, stechiometria, st??enia, obliczenia elektrochęmiczne), teoria orbitali molekularnych i wiele wiele innych.

Cena: 30 zł/h gdy lekcje odbywają się u mnie, 35 zł/h gdy dojeżdżam do ucznia.

Nauka w miłej i bezstresowej atmosferze :)

Następna oferta

Poprzednia oferta