Asia daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Asia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka trzeciego roku filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z języka Shakespearea. Posiadam trzyletnie doświadczenie. Skończyłam dwujęzyczne liceum w Warszawie. Uczę młodzież z ostatnich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz studentów. Przygotowuję do egzaminów pa?stwowych (matura rozszerzona, podstawowa) oraz międzynarodowych certyfikatów Cambridge.
Bardzo chętnie przygotuję młodzież do egzaminu gimnazjalnego z angielskiego, do matury podstawowej i rozszerzonej (ustnej i pisemnej).
Duży nacisk kładę na poprawn? wymow? oraz rozwijanie słownictwa. Do swoich zajęć wykorzystuj? materiały z różnych książek, s?uchanki oraz multimedialne ćwiczenia na komputerze. Korzystam tylko ze sprawdzonych materiałów wydawnictw: Oxford, Longman, czy też Express Publishing.
Zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu, przy ulicy Prostej (prostopad?a do Al. Jana Paw?a II). Bardzo dogodny dojazd (10, 157, 105, 125, 150, 178).
Stawka: 40 zł/60 minut

Następna oferta

Poprzednia oferta