Ilona Rudnik daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Ilona Rudnik i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką pierwszego roku psychologii w zarzłdzaniu. Chętnie pomogę jeśli język angielski sprawia Ci problem. Pomagam oswoi? się z językiem. Pracuję na różnych poziomach zaawansowania od szkoły podstawowej do średniej. Z językiem angielskim mam styczno?? od 6 roku życia. Zastrzegam, że pomoc przy pisaniu pracy opiera się wyłącznie na sprawdzeniu jej i naniesieniu ewentualnych poprawek. Nie piszę prac za kogoś :) Dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia. Ch?tnych do współpracy serdecznie zapraszam: 604 071 091 :) cena 30/h

Następna oferta

Poprzednia oferta