Kamila daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Kamila i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim, zakochan? w języku, którego uczę. Specjalizuję się w konwersacjach i gramatyce. Angielskiego uczę od 6 lat i my?l?, że jestem w stanie prawie każdego zmotywować do nauki. Szczególnie dobrze radzą sobie z grupami gimazjalnymi, licealnymi (również maturalnymi) oraz doros?mi. Program nauczania dostosowuję zawsze do indywidualnych potrzeb grupy, bądź indywidualnego ucznia. Jestem zorganizowana, punktualna i wymagaj?ca, równocześnie, potrafię wprowadzić bardzo pozytywn? atmosferę podczas zajęć.

Następna oferta

Poprzednia oferta