Kaarolina daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Kaarolina i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ursynów, Mokotów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 65 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem osobą z wykształceniem wyższym pedagogicznym. Jestem romanistką. Skończyłam także francusk? uczelnie w Bordeaux gdzie studiowałam nauki polityczne. Języka uczę od 6 lat. Posiadam referencje wszystkich moich uczniów. Gwaratuj? skuteczność i najlepsze metody nauczania. Zapraszam serdecznie wszystkich chcących nauczyć się pos?ugiwa? językiem francuskim.

Następna oferta

Poprzednia oferta