Radek daje korepetycje z algebry we Wrocławiu


Wrocław: algebra

Witam,
nazywam się Radek i jestem korepetytorem algebry. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Śródmieście oraz okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z algebry.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem teleinformatyki na Politechnice Wrocławskiej. Zajmuję się korepetycjami od trzech lat, z dużymi sukcesami. Chętnie pomogę studentom:
- Politechniki Wrocławskiej
- Uniwestytetu Przyrodniczego
- Uniwersytetu Wrocławskiego
- Akademii Ekonomicznej
- Wy?szej Szkoły Bankowej....
Zakres materiału: algebra, analiza matematyczna, równania różniczkowe, rachunek prawdopodobieństwa lub też szeroko poj?ta matematyka akademicka. Kto ci lepiej pomoże jaknie osoba która mia?a 5,5 z analizy i algebry? Profesjonalne i praktyczne przygotowanie do egzaminów, kolokwiów oraz wszelkiego rodzaju kartkówek. Ogromna liczba materiałów, zadań, kserówek.
Na dobrą spraw? nie są to trudne przedmioty, każdy jest w stanie nauczyć się ich na 5, potrzebna jest jedynie odrobina systematyki oraz rzetelna i praktyczna pomoc, wiem to z doświadczenia :)Szczególnie polecam się na początku semestru na systematyczne, zorganizowane zajęcia, dzięki którym zrozumienie materiału, jak i nadrobienie zaległości ze szkoły średniej stanie się ?atwe, proste i przyjemne.

Istnieje również możliwość zapisania się na kursy grupowe, zajęcia odbywają się w grupach 4-6 osobowych. Prowadzone raz w tygodniu w dwugodzinnych sesjach.

Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta