Agnieszka daje korepetycje z matematyki w Rumii


Rumia: matematyka

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Rumii (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku Matematyki na Politechnice Gdańskiej. Posiadam doświadczenie w pracy z uczniami. Chętnie pomogę tym którzy mają problem z matematyką. Mogę także przygotować uczniów do studiów na kierunkach technicznych gdzie matematyka jest obowi?zkowym przedmiotem. Termin korepetycji do uzgodnienia.

Następna oferta

Poprzednia oferta