Ania daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Śródmieście, Rondo Mogilskie, Cystersów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka University of London oraz kwalifikowana nauczycielka CELTA z kilkuletnim doświadczeniem zaprasza na korepetycje z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, indywidualnie lub w parach. Zajęcia prowadzone są w oparciu o międzynarodowej klasy materiały dydaktyczne, metodę stosowan? przez lektorów certyfikowanych przez University of Cambridge.
Lekcja próbna za 50% ceny, zajęcia indywidualne- 35zł, dla pary- 45zł, w przypadku dwoch lekcji tygodniowo- druga 5 zł taniej!

Następna oferta

Poprzednia oferta