Magdalena daje korepetycje z języka włoskiego w Krakowie


Kraków: język włoski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: centrum, Aleja Kijowska. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Filologii Romańskiej (posiadam zawodowe uprawnienia do nauczania j. włoskiego) oferuje lekcje (także konwersacje) j. włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantuję staranne przygotowanie do zaje?; sympatyczn? atmosferę; przemy?lany program pracy; dostosowanie metod i form pracy do indywidualnyh potrzeb, celów i preferencji ucznia oraz dobór ciekawych, zró?nicowanych materiałów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy (telefon do wiadomości zainteresowanych) [cena: 25 zł / 60 min. ; 35 zł / 1,5 h; 50 zł / 2h ]

Następna oferta

Poprzednia oferta