Karina Cichocka daje korepetycje z języka angielskiego w Będzinie


Będzin: język angielski

Witam,
nazywam się Karina Cichocka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Będzinie (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka psychologii na Uniwersytecie Slaskim, korepetycji udziela od lat dwoch, glownie osobom do okolo 16 roku zycia (koniec gimnazjum). Ambitna, rozsadna, odpowiedzialna i z dobrym podejsciem do dzieci. Zajecia mogą miec forme uzupelniajaca braki ucznia lub wybiegac ponad obecnie realizowany przez niego program. Inne przedmioty, z ktorych udzielam korepetycji to historia, matematyka i język polski. Istnieje również możliwość pomocy w pisaniu pracy maturalnej z tego ostatniego. w razie pytan proszę pisac na maila lub dzwońic.

Następna oferta

Poprzednia oferta