Monika daje korepetycje z języka angielskiego w Kolbuszowej


Kolbuszowa: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kolbuszowej (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doświadczona korepetytorka i studentka V-go roku anglistyki UMCS po praktykach pedagogicznych i metodologicznych zaprasza na prywatne lekcje języka angielskiego. Gruntownie i bezstresowo przygotuję do egzaminów na studia, matury, zagranicznego wyjazdu lub pomogę w opanowaniu materiału bieżących lekcji. Miła atmosfera i profesjonalizm gwarantowane

Następna oferta

Poprzednia oferta