Milena daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Milena i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, przygotowanie do matury, sprawdzianów, egzaminów. Materiały dla uczniów przygotowujących się do matury gratis. Oferuję miłą atmosferę i bezstresowe nauczanie, łatwo nawiązuję kontakt z uczniem i potrafię cierpliwie wytłumaczyć przedmiot.
Szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum - 20 zł/h
Przygotowanie do matury z matematyki poziom podstawowy i rozszerzony - 25 zł/h
Telefon 513-166-801 proszę dzwońi? od 16:00 do 22:00 od poniedziałku do pi?tku, weekendy od 9:00 do 22:00Zapraszam studentka I roku wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej po ukończeniu liceum o profilu matematycznym

Następna oferta

Poprzednia oferta