Emilia Drewniak daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Emilia Drewniak i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype emisiulek
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam :) jestem studentką studiów mgr-skich Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Studiów Politologicznych i Międzynarodowych, specjalność International Gender Studies. Ukończyłam licencjat w roku 2008, Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność g?ówna język angielski z dodatkową językiem niemieckim. Uczęszcza?am na praktyki językowe w szkole podstawowej oraz liceum. Wszystkich zainteresowanych korepetycjami serdecznie zapraszam :)
Bardzo chętnie pomogę i wyjaśnię najlepiej jak umiem wszelkie angielskie niejasno?ci;)

Pozdrawiam
Emi

Następna oferta

Poprzednia oferta