Monika daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i od kilku już lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Oferuje swoja pomoc w zakresie powtórzenia wiadomości, odrabiania lekcji, przygotowania do matury czy egzaminu gimnazjalnego, ogólnego pogłębiania znajomości języka niemieckiego czy też jego nauki od podstaw. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. Zapewniam dużo własnych, ciekawych materiałów, które są wliczone w cenę zajęć.

Następna oferta

Poprzednia oferta